QR-код
ICE Book Reader

ICE Book Reader

9.6.5 [Russian] by ICE Graphics
(0 Коментарі) лютий 09, 2024
ICE Book Reader

Остання версія

Версія
9.6.5 [Russian]
Оновлення
лютий 09, 2024
Розробник
ICE Graphics
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
6.12 MB
Завантаження
2
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити ICE Book Reader для Windows (6.12 MB)

Інші версії ICE Book Reader

ICE Book Reader 9.6.5 [English]

лютий 09, 2024 5.79 MB

ICE Book Reader Мовний пакет

лютий 09, 2024 28.1 MB

Опис програми ICE Book Reader

ICE Book Reader Professional - це відмінна безкоштовна програма для читання текстів. Вона підтримує різноманітні формати, має зручну систему управління книжною колекцією та може перетворювати текст у аудіо та відео файли. Надається можливість вибору режиму читання в залежності від уподобань користувача та характеристик обладнання. Загалом, це надійний і зручний інструмент для читання електронних книг на комп'ютері.

ICE Book Reader Professional - потужна, безкоштовна програма для читання текстів. Серед її переваг - велика кількість підтримуваних форматів, розширена система управління книжковою колекцією та можливість перетворення тексту в аудіо та відео файли.

Особливу зручність в читанні надає ICE Book Reader. Користувач може вибирати між плавним прокручуванням та автоматичним чи ручним перегортанням сторінок, в залежності від типу екрану, можливостей системи або власних вподобань. Програма автоматично встановлює швидкість прокрутки або перегортання.

Основні характеристики ICE Book Reader включають згладжування тексту, підсвічування початкових літер у параграфах та заголовках для полегшення читання, режим "книжки" з відображенням однієї, двох, трьох або більше сторінок та зручне читання з великої відстані. Програма підтримує різноманітні формати текстових файлів, такі як txt, html, xml, rtf, pdb, prc, tcr, lit, chm, fb2, xml, doc тощо, і дозволяє конвертувати їх один в один.

ICE Book Reader Professional може працювати з файлами безпосередньо з архівів zip, rar, arj, lzh, ha, і керувати бібліотекою до 250000 книг з автоматичним сортуванням. Також вона дозволяє переглядати текстові файли об'ємом від 16 до 128 ГБ без помітних затримок.

Спеціальний режим пошуку забезпечує швидке переміщення по тексту, а повна підтримка читання вголос дозволяє створювати аудіо- та відеокниги.

Увага: Для можливості читати книги на будь-якій мові завантажте та розпакуйте архів ICE Book Reader Professional Language Pack. Потім перейдіть до налаштувань бібліотеки (Меню->Просмотр->Настройки->Языки). Додайте мову, натиснувши «+», та перемістіть її в розділ «Обрані мови». Рекомендується додавати лише необхідні мовні модулі, оскільки кожен встановлений модуль може сповільнити імпорт книг.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.