QR-код
DriverPack Solution

DriverPack Solution

17.11.108 by Artur Kuzyakov
(0 Коментарі) лютий 29, 2024
DriverPack Solution

Остання версія

Версія
17.11.108
Оновлення
лютий 29, 2024
Розробник
Artur Kuzyakov
Категорії
Драйвери
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
8.55 MB
Завантаження
7
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити DriverPack Solution для Windows (8.55 MB) Відвідати сайт розробника

Опис програми DriverPack Solution

DriverPack Solution - безкоштовна програма для автоматичного пошуку, завантаження та встановлення драйверів у Windows. Має зручний інтерфейс. Онлайн-версія завантажує лише потрібні драйвери, але рекомендується повна версія. Обережно з партнерським ПЗ.

DriverPack Solution — безкоштовна програма для роботи з драйверами на пристроях з операційною системою Windows. Вона дозволяє користувачеві автоматично виявляти необхідні драйвери, завантажувати та інсталювати їх. Програма має зрозумілий інтерфейс, що робить роботу з нею доступною звичайним користувачам.

DriverPack має величезну базу даних драйверів для комп’ютерів Windows, упорядковану за категоріями певного типу обладнання. Крім того, програма має засоби для створення детального звіту про стан комп’ютера — його апаратного та програмного забезпечення.

DriverPack Solution існує у двох версіях — Онлайн і Повна. Онлайн-версія не містить вбудованої бази драйверів і завантажує лише ті, які необхідні для вашого ПК. Для постійного використання рекомендується завантажити повну версію програми, але майте на увазі, що її розмір сягає кількох десятків гігабайт.

Після запуску DriverPack Solution користувача вітає Помічник, який знаходить усі необхідні драйвери для вашого ПК і автоматично їх встановлює. Якщо ви погодитеся на це, у вас додатково буде встановлено партнерське програмне забезпечення, яке вам, швидше за все, не потрібне. Експертний режим допоможе уникнути цього. Щоб перейти в цей режим, натисніть кнопку «Перейти в режим експерта» внизу вікна. Потім відкрийте розділи «Програми» і «Захист і чистка» і вимкніть встановлення непотрібних вам програмних продуктів.

Переваги DriverPack Solution:

  • Автоматичний підбір відповідних драйверів;
  • Встановлення, перевстановлення та оновлення драйверів;
  • Діагностика стану апаратної частини комп'ютера;
  • Режим помічника та експерта;
  • Простий і зрозумілий інтерфейс.

Недоліки:

  • Агресивне нав'язування партнерського програмного забезпечення;
  • Повільне завантаження драйверів;
  • Деякі антивіруси визначають DriverPack як шкідливе ПЗ.

Висновок: DriverPack Solution рекомендовано всім, хто хоче швидко підібрати та встановити всі необхідні драйвери для свого ПК Windows. При цьому, використовуючи DriverPack, слід бути дуже обережним і уважно стежити за тим, щоб не інсталювати непотрібне програмне забезпечення. Тому рекомендуємо використовувати програму в експертному режимі.

Встановлення DriverPack Solution: Деякі антивіруси визначають це ПЗ шкідливим, тому на час завантаження та встановлення DriverPack рекомендуємо вимкнути засоби забезпечення безпеки. Саме встановлення не відрізняється особливостями — просто слідуйте вказівкам інсталятора.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.