QR-код
Calibre

Calibre

7.5 [64-bit] by Kovid Goyal
(0 Коментарі) лютий 09, 2024
Calibre Calibre Calibre Calibre

Остання версія

Версія
7.5 [64-bit]
Оновлення
лютий 09, 2024
Розробник
Kovid Goyal
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
163 MB
Завантаження
0
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Calibre для Windows (163 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Calibre

Calibre 7.5 [Portable]

лютий 09, 2024 147 MB

Опис програми Calibre

Calibre - безкоштовний менеджер електронних книг з конвертацією між форматами, редагуванням метаданих та читанням. Підтримує широкий спектр форматів, має вбудований переглядач, можливість пошуку книг та контент-сервер для онлайн-доступу.

Calibre - це потужний і безкоштовний менеджер електронних книг, який забезпечує широкі можливості для організації вашої бібліотеки. Завдяки Calibre ви можете конвертувати електронні книги з одного формату в інший, щоб зробити їх сумісними з різними портативними пристроями, такими як Amazon Kindle або Android-смартфони.

Програма дозволяє вам читати книги, редагувати їх метадані та обкладинки, передавати файли на підключені пристрої та виконувати інші операції. Calibre підтримує всі найпоширеніші формати електронних книг і працює з різними рідерами.

Основні можливості Calibre включають підтримку форматів FB2, HTML, AZW, EPUB, PDF, RTF, MOBI, і багато інших, можливість перегляду книг у ZIP-архівах, вбудований E-book viewer для читання книг у самому додатку, базу даних з інформацією про книги, можливість розширення функціоналу за допомогою плагінів, пошук книг в онлайн-бібліотеках і магазинах, а також контент-сервер для онлайн-доступу до вашої бібліотеки.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.