QR-код
HxD Hex Editor

HxD Hex Editor

2.5.0.0 (UKR) by Mael Horz
(0 Коментарі) березень 27, 2024
HxD Hex Editor

Остання версія

Версія
2.5.0.0 (UKR)
Оновлення
березень 27, 2024
Розробник
Mael Horz
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
3.28 MB
Завантаження
1
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити HxD Hex Editor для Windows (3.28 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії HxD Hex Editor

HxD Hex Editor 2.5.0.0 (ENG)

березень 27, 2024 3.28 MB

HxD Hex Editor 2.5.0.0 (RUS)

березень 27, 2024 3.28 MB

HxD Hex Editor 2.5.0.0 (UKR) [Portable]

березень 27, 2024 3.28 MB

HxD Hex Editor 2.5.0.0 (ENG) [Portable]

березень 27, 2024 3.28 MB

HxD Hex Editor 2.5.0.0 (RUS) [Portable]

березень 27, 2024 3.28 MB

Опис програми HxD Hex Editor

HxD Hex Editor - безкоштовний шістнадцятковий редактор, який дозволяє редагувати оперативну пам'ять та файли на жорсткому диску. Відкриваючи файли у HxD, користувач бачить їх у шістнадцятковому форматі, з можливістю перегляду додаткової інформації. Програма має стандартні функції текстового редактора, включаючи пошук, заміну та редагування. Інтерфейс підтримує вкладки, плаваючі панелі та чотири типи кодувань для відображення файлів.

HxD Hex Editor є програмою для редагування в шістнадцятковому форматі, яка підтримує роботу з оперативною пам'яттю та файлами на жорсткому диску. Цей продукт доступний безкоштовно і пропонує як стаціонарну, так і портативну версії.

Редактор HxD працює як звичайний текстовий редактор, але з файлами, відкритими в ньому, можна працювати в шістнадцятковому вигляді. Крім того, програма дозволяє переглядати не лише основний вміст файлів, але й додаткову службову інформацію. Це допомагає користувачам переконатися у відсутності вірусів, краще зрозуміти структуру файлів та побачити, як додатки виглядають в пам'яті комп'ютера.

Програма має стандартні функції текстового редактора, такі як пошук, заміна, перегляд, редагування, копіювання, додавання та вилучення інформації з пам'яті. Це дає можливість користувачам вставляти свій код у виконувані файли, аналізувати невідомі об'єкти та вносити зміни за своїм розсудом.

Інтерфейс HxD Hex Editor схожий на інші редактори цього типу і підтримує вкладки та плаваючі панелі. Файли, відкриті в редакторі, можна організувати горизонтально, вертикально або в режимі каскаду. Крім того, програма пропонує чотири різних кодування для правильного відображення файлів: Windows (ANSI), DOS/IBM-ASCII, Macintosh і EBCDIC.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.