QR-код
Balabolka

Balabolka

2.15.0.864 by Ilya Morozov
(0 Коментарі) лютий 09, 2024
Balabolka

Остання версія

Версія
2.15.0.864
Оновлення
лютий 09, 2024
Розробник
Ilya Morozov
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
23.9 MB
Завантаження
3
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Balabolka для Windows (23.9 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Balabolka

Balabolka 2.15.0.864 [Portable]

лютий 09, 2024 24.9 MB

Опис програми Balabolka

Балаболка - безкоштовна програма, яка читає текст вголос, використовуючи різні мовні синтезатори на комп'ютері. Вона підтримує читання з буфера обміну та файлів у форматах DOC, RTF, HTML. Балаболка дозволяє створювати звукові файли, регулювати швидкість і тембр голосу, налаштовувати параметри шрифту і керувати процесом з трею або глобальними клавішами.

Balabolka є безкоштовною програмою для читання текстових файлів вголос. Вона використовує будь-які мовні синтезатори, що встановлені на комп'ютері, для генерації звуків людського голосу.

Основні можливості включають читання вмісту буфера обміну, показ тексту у форматах DOC, RTF і HTML, зміну налаштувань шрифту та кольору, промовлення тексту, що вводиться з клавіатури, перевірку орфографії та інші функції. Програма має кнопки для керування читанням, можливість автоматичного видалення переносів слів, створення звукових файлів у форматах WAV, MP3, OGG і WMA, а також підтримує читання тексту з буфера обміну та файлів у форматах DOC, RTF, PDF, ODT, FB2 і HTML.

Балаболка дозволяє регулювати швидкість і тембр синтезованого голосу, налаштовувати параметри шрифту, керувати процесом читання з системного трею або за допомогою глобальних сполучень клавіш. Вона підтримує різні версії пакету голосових функцій Microsoft Speech API (SAPI) та має багатомовний інтерфейс, включаючи українську мову.


Увага: Окрім звичайної версії зі встановленням, на сторінці розміщена версія Portable (без встановлення на комп'ютер).

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.