QR-код
Arduino IDE

Arduino IDE

2.3.2 by Arduino
(0 Коментарі) лютий 28, 2024
Arduino IDE

Остання версія

Версія
2.3.2
Оновлення
лютий 28, 2024
Розробник
Arduino
Категорії
Розробнику
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
143 MB
Завантаження
10
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Arduino IDE для Windows (143 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Arduino IDE

Arduino IDE 2.3.2 [Portable]

лютий 28, 2024 185 MB

Опис програми Arduino IDE

Arduino IDE - зручне програмне забезпечення для Windows, призначене для створення програм для платформи Arduino. Легкий у використанні, має інтегрований текстовий редактор, компілятор і модуль для завантаження коду. Підтримує мову C++.

Arduino IDE - це програмне забезпечення для користувачів операційної системи Windows, яке дозволяє створювати власні програми (скетчі) для платформи Arduino. Ця платформа в першу чергу призначена для конструкторів-аматорів, які використовують Arduino для створення простих систем автоматики та робототехніки. Хоча на базі Arduino і було розроблено деякі серйозні проекти, якщо мета - масштабний проект промислового рівня або управління важливими високотехнічними проектами, то не варто ризикувати використовуючи саме Arduino. Програма, хоча і має гнучку систему, що дозволяє реалізувати ідеї професіоналам, з самого початку була спрямована на навчання.

Arduino IDE складається з простого текстового редактора коду, менеджера проектів, компілятора та модуля для завантаження прошивки в мікроконтролер. Це інтегроване середовище написане на Java і базується на програмному забезпеченні з відкритим кодом, такому як Processing. На відміну від онлайн-версії редактора коду (Arduino Web Editor), настільна версія дозволяє користуватися без підключення до Інтернету.

Мова програмування Arduino є стандартним C++ (використовується компілятор AVR-GCC) з деякими особливостями, які спрощують написання програм для новачків.

Переваги Arduino IDE включають в себе доступність, зручний інтерфейс, сумісність з усіма версіями операційних систем Windows, наявність необхідних інструментів, різноманітність мов програмування, можливість поглибленого вивчення мови C++, вбудований набір прикладів програм та різні функції для роботи з кодом.

Недоліки Arduino IDE включають обмеженість для роботи з складними системами та нестабільність певних версій, згідно з відгуками користувачів.

Встановлення Arduino IDE на Windows досить просте. Ви можете завантажити програмне забезпечення через архів або використовуючи інсталятор (.EXE). Інсталяція не потребує складних маніпуляцій - просто запустіть завантажений файл і слідуйте інструкціям для встановлення.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.