QR-код
Kate

Kate

23.08.4 Build 2283 by Kate Team
(0 Коментарі) січень 21, 2024
Kate Kate

Остання версія

Версія
23.08.4 Build 2283
Оновлення
січень 21, 2024
Розробник
Kate Team
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
69.5 MB
Завантаження
1
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Kate для Windows (69.5 MB) Відвідати сайт розробника

Опис програми Kate

Kate - це безкоштовний текстовий редактор від Unix-походження, доступний за ліцензією GNU GPL. Забезпечує редагування системних та текстових файлів, підтримує синтаксичне виділення для різних мов програмування. Надає широкі можливості, включаючи нумерацію рядків, робочий простір по горизонталі і вертикалі, підсвічування синтаксису. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, зі зручними функціями, такими як робота з репозиторіями Git і Mercurial. Недоліки включають відсутність підтримки української та російської мов, обмежену інтеграцію зі зовнішніми сервісами та зовнішній вигляд. Загалом, Kate - потужний, але можливо, менше привабливий редактор.

Kate - це безкоштовний текстовий редактор, витікає з Unix-подібних операційних систем, та поширюється за ліцензією GNU GPL. Програма пропонує розширені можливості для редагування системних та текстових файлів, надаючи ряд корисних опцій для різноманітних завдань.

Засоби редактора Kate включають в себе відкриття та редагування різних типів файлів, від системних до вихідних кодів, надаючи більше можливостей, ніж стандартний блокнот. Програма також спрощує пошук і заміну лексичних виразів, параметрів у службових файлах та роздільників у документах.

З функцією підсвічування синтаксису для різних мов програмування та іншими опціями, такими як нумерація рядків, поділ робочої області та автопідкачування репозиторіїв Git і Mercurial, Kate володіє гнучким інструментарієм для розробки.

Інтерфейс редактора надає кілька схем оформлення та можливість відображення міні-карти для кожної активної вкладки з кодом. Численні панелі інструментів можуть легко ховатися для оптимального використання робочого простору.

Плюси Kate включають безкоштовність, розширення функціоналу за допомогою плагінів, автопідкачування репозиторіїв, редагування віддалених файлів та багато іншого. Проте, деякі недоліки включають відсутність підтримки російської та української мов, обмежену інтеграцію зі зовнішніми сервісами та обмеженість зовнішнього вигляду. Загалом, Kate є потужним інструментом для редагування, хоча може виглядати менш привабливо зовні.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.