QR-код
Blender

Blender

4.0.2 [64-bit] by Blender Foundation
(0 Коментарі) лютий 23, 2024
Blender

Остання версія

Версія
4.0.2 [64-bit]
Оновлення
лютий 23, 2024
Розробник
Blender Foundation
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
318 MB
Завантаження
1
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Blender для Windows (318 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Blender

Blender 4.0.2 [Portable] (64-bit)

лютий 23, 2024 382 MB

Опис програми Blender

Blender - безкоштовний пакет для 3D графіки з редагуванням відео та створенням ігор. Має різноманітні інструменти моделювання, анімації та рендерингу, вбудовану підтримку Python для розширень, а також Game Blender для інтерактивного редагування. Ідеальний для початківців та професіоналів у галузі комп'ютерної графіки.

Blender є безкоштовним пакетом для роботи з тривимірною (3D) комп'ютерною графікою, що включає в себе інструменти для моделювання, анімації, рендерингу, обробки відео та створення ігор. Цей програмний продукт має достатньо функцій для задоволення потреб як початківців, так і професіоналів. У Blender доступні всі основні інструменти, які зазвичай притаманні професійним редакторам тривимірної графіки.

Незважаючи на невеликий обсяг програми, вона містить повноцінний редактор з усіма необхідними функціями і набором текстур, моделей та обробників подій. Додаткові можливості можуть бути додані за допомогою плагінів, які можуть бути як офіційними, створеними розробниками Blender, так і розробленими користувачами.

Основні функції Blender включають:

  • Підтримку різноманітних геометричних примітивів (включаючи полігональні моделі, систему швидкого моделювання в режимі SubSurf, криві Без’є, поверхні NURBS, метасфери, скульптурне моделювання та векторні шрифти).
  • Універсальні вбудовані механізми рендерингу та інтеграція з YafRay.
  • Інструменти анімації, включаючи інверсну кінематику, скелетну анімацію та сіткову деформацію, анімацію за ключовими кадрами, нелінійну анімацію, timeline коефіцієнтів вершин, обмежувачі, динаміку м’яких тіл, динаміку твердих тіл, систему волосся на основі частинок та систему частинок для визначення колізій.
  • Використання мови програмування Python для створення інструментів і прототипів, логіки в іграх, імпорту та експорту файлів, автоматизації завдань.
  • Основні функції нелінійного редагування відео.
  • Game Blender, який надає інтерактивні функції, такі як визначення колізій, рушій динаміки та програмована логіка.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.