QR-код
CPU-Z

CPU-Z

2.09 by CPUID
(0 Коментарі) березень 20, 2024
CPU-Z

Остання версія

Версія
2.09
Оновлення
березень 20, 2024
Розробник
CPUID
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
1.94 MB
Завантаження
1
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English
Завантажити CPU-Z для Windows (1.94 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії CPU-Z

CPU-Z 2.09 (Portable)

березень 20, 2024 3.12 MB

Опис програми CPU-Z

CPU-Z - безкоштовна програма для відображення інформації про комп'ютер: процесор, материнську плату, оперативку та відеокарту. Це популярний інструмент серед оверклокерів для підтвердження рекордів.

CPU-Z - це безкоштовна програма, яка відображає технічну інформацію про компоненти персонального комп'ютера, такі як центральний процесор, відеокарта, материнська плата та оперативна пам'ять. Вона призначена для операційної системи Windows.

Завдяки можливості онлайнової валідації даних, CPU-Z є популярним інструментом для підтвердження рекордів, досягнутих ентузіастами-оверклокерами.

Основні функції CPU-Z включають:

  • - Визначення параметрів процесора: назва, архітектура, сокет, технологічний процес, напруга живлення ядра, родина, степінг і ревізія, підтримувані набори інструкцій, тактова частота, множник процесора, обсяг кешу всіх рівнів, фізична організація кешу, кількість процесорів і ядер.

  • - Визначення параметрів материнської плати: виробник, модель, чіпсет і його ревізія, південний міст, версія BIOS, графічний інтерфейс і кількість ліній (для PCI-Express).

  • - Визначення параметрів оперативної пам'яті: тип, обсяг, тактова частота і таймінг, кількість каналів пам'яті, повна інформація, що міститься в SPD.

  • - Визначення параметрів відеокарти: назва відеокарти, степінг і ревізія, технологічний процес, тип і об'єм відеопам'яті, частоти відеочіпа, відеопам'яті та шейдерного домену.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.