QR-код
Krita

Krita

5.2.2 [64-bit] by The Krita Team
(0 Коментарі) лютий 18, 2024
Krita Krita Krita

Остання версія

Версія
5.2.2 [64-bit]
Оновлення
лютий 18, 2024
Розробник
The Krita Team
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
145 MB
Завантаження
0
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Krita для Windows (145 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Krita

Krita 5.2.2 [64-bit] Portable

лютий 18, 2024 200 MB

Опис програми Krita

Krita - відкритий інструмент для створення растрових зображень, ідеальний для художників та фотографів. Забезпечує роботу з шарами, створення власних пензлів, має механізм стабілізації для плавних ліній. Підтримує формат PSD і HDR, має гнучкий інтерфейс і україномовну локалізацію.

Krita - це мультифункціональний відкритий інструмент для створення растрових графічних зображень, спрямований на художників і фотографів. Завдяки великій кількості навчальних матеріалів, він підходить як для професіоналів, так і для початківців.

Проект пропонує користувачеві великий вибір опцій, таких як керування шарами, створення пензлів, застосування фільтрів і масок, підбір палітри з урахуванням різних колірних схем тощо, що робить його конкурентоспроможним серед провідних графічних редакторів.

Користувачі можуть працювати з сучасними графічними планшетами, використовуючи механізм стабілізації пензлів, що полегшує створення рівних і плавних ліній.

Однією з головних переваг Krita є потужний рушій для створення авторських пензлів з різними налаштуваннями, такими як колір, форма і щільність відбитка. Крім того, користувачі можуть розширити свій арсенал завдяки імпорту сторонніх пакетів з пензлями і текстурами, доступними в мережі Інтернет.

Інтерфейс програми має кілька варіантів колірної схеми і нагадує інші популярні редактори, що спрощує процес освоєння Krita і дозволяє сконцентруватися на творчому процесі. Крім того, користувачі можуть налаштувати робочу область відповідно до своїх уподобань.

Програма підтримує безліч графічних форматів файлів, включаючи PSD, що дозволяє користувачам співпрацювати з іншими художниками, що використовують альтернативні редактори зображень.

Узагальнюючи, Krita - це потужний інструмент для обробки растрової графіки, який може конкурувати з більш комерційно орієнтованими рішеннями.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.