QR-код
Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus

24.1.6099 Final [Online installer] by Avast Software s.r.o.
(0 Коментарі) лютий 09, 2024
Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus Avast Free Antivirus

Остання версія

Версія
24.1.6099 Final [Online installer]
Оновлення
лютий 09, 2024
Розробник
Avast Software s.r.o.
Категорії
Безпека Антивіруси
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
0.26 MB
Завантаження
1
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Avast Free Antivirus для Windows (0.26 MB) Відвідати сайт розробника

Опис програми Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus - популярне безкоштовне антивірусне ПЗ для домашніх ПК. Забезпечує захист від вірусів, шпигунських програм та інших загроз у реальному часі. Має інтуїтивний інтерфейс, різні сканери, резидентний захист, оновлення вірусних баз та інші корисні функції.

Avast Free Antivirus - безкоштовне антивірусне програмне забезпечення, призначене для захисту домашніх комп'ютерів. Воно забезпечує повний захист від вірусів, шпигунських програм та інших загроз у реальному часі. Програма відстежує зміни в файловій системі, трафіку, електронній пошті та інших джерелах. Інтерфейс Avast Free Antivirus забезпечує швидкий доступ до налаштувань та опцій програми.

Основні можливості включають високий рівень виявлення шкідливих програм, евристичний рушій для виявлення загроз на основі аналізу поведінки, різноманітні сканери та інструменти для сканування. Програма перевіряє вхідну та вихідну електронну пошту, P2P з'єднання, повідомлення інтернет-месенджерів та інше. Avast також інтегрується з операційною системою Windows, що дозволяє перевіряти файли безпосередньо з Провідника Windows.

Крім того, програма має карантин для ізоляції потенційно небезпечних файлів, ігровий режим для безперешкодного геймінгу, оновлення вірусних баз та програм, інструменти для очищення браузерів від небезпечних плагінів та плагін для перевірки репутації веб-сайтів.

Зауваження: Avast Free Antivirus вимагає безкоштовної реєстрації протягом 30 днів з моменту першого запуску програми. На сайті розміщений онлайн інсталятор!

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.