QR-код
WPS Office

WPS Office

12.2.0.13431 by Kingsoft Software
(0 Коментарі) березень 28, 2024
WPS Office WPS Office WPS Office

Остання версія

Версія
12.2.0.13431
Оновлення
березень 28, 2024
Розробник
Kingsoft Software
Категорії
Офіс
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
5.32 MB
Завантаження
3
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Русский
Завантажити WPS Office для Windows (5.32 MB) Відвідати сайт розробника

Опис програми WPS Office

WPS Office (раніше Kingsoft Office Suite) - безкоштовний офісний пакет, який включає текстовий редактор (Writer), інструмент для презентацій (Presentation) і електронні таблиці (Spreadsheet). Програма підтримує формати .doc, .docx, .ppt, .xls, .xlsx та інші, а також забезпечує роботу з PDF та OLE об’єктами. Основні функції включають пошук Google, експорт в PDF, кодування при збереженні і підтримку OLE Automation. Інтерфейс WPS Office схожий на MS Office 2013. Безкоштовна версія працює 30 днів з функціями платної версії, після чого обмежується можливостями базової версії.

WPS Office (раніше відомий як Kingsoft Office Suite) - безкоштовний офісний пакет для створення, редагування та перегляду документів. Він включає текстовий редактор (Writer), інструмент для презентацій (Presentation) і електронні таблиці (Spreadsheet).

WPS Office підтримує формати файлів .doc, .docx, .rtf, .txt, .ppt, .pps, .pot, .xls, .xlt, .dbf, .txt, .csv, .xlsx і має підтримку OLE та PDF. Програма може обробляти графіку, мультимедіа, звук і інше.

Основні функції WPS Office: — Підтримка різних форматів документів. — Вбудований пошук Google. — Робота з вкладками. — Експорт в PDF. — Кодування при збереженні. — Підготовка до друку. — Підтримка OLE Automation. — Інтерфейс схожий на MS Office 2013.

Увага: Безкоштовна версія працює 30 днів з функціями платної версії WPS Office Home Premium. Після цього функціонал обмежується версією WPS Home Basic Edition.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.