QR-код
Vivaldi

Vivaldi

6.5.3206.59 [64-bit] by Vivaldi Technologies AS.
(0 Коментарі) лютий 04, 2024
Vivaldi Vivaldi Vivaldi Vivaldi Vivaldi Vivaldi

Остання версія

Версія
6.5.3206.59 [64-bit]
Оновлення
лютий 04, 2024
Розробник
Vivaldi Technologies AS.
Категорії
Браузери
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
112 MB
Завантаження
2
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Vivaldi для Windows (112 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Vivaldi

Vivaldi 6.5.3206.59 [32-bit]

лютий 04, 2024 88.7 MB

Опис програми Vivaldi

Vivaldi - високофункціональний браузер із зручними можливостями налаштування та індивідуалізації. Забезпечує швидкий веб-серфінг та гнучке керування вкладками. Пропонує налаштування інтерфейсу, панелі швидкого доступу, колірної схеми. Вбудовані інструменти для створення скріншотів, перегляду PDF, роботи з плагінами. Завдяки українській та російській локалізації, користувач може насолоджуватися зручним та персоналізованим веб-серфінгом.


Vivaldi – це високофункціональний браузер із розширеними опціями налаштування зовнішнього вигляду. Безкоштовний і з великою кількістю параметрів, що роблять веб-серфінг зручним.

Браузер використовує сучасні технології, такі як JavaScript, React і Node.js, забезпечуючи гнучкість та індивідуальний дизайн. Він має повноцінну систему вкладок і зручну панель швидкого доступу.

Vivaldi дозволяє користувачам налаштовувати інтерфейс, змінювати колірну схему, організовувати вкладки в групи, адаптувати інтерфейс під кольори веб-сайтів. Можливості налаштувань також включають розклад, створення скріншотів і відкриття PDF у браузері.

Переваги Vivaldi: гнучкість налаштувань, зручна панель вкладок, адаптивний колір, швидке відкриття сторінок, підтримка плагіна Widevine та інше. Інтерфейс – поєднання популярних елементів. Недоліки – обмежені можливості зовнішнього вигляду і відсутність VPN "з коробки". Програма працює стабільно, рекомендована для повсякденного використання.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.