QR-код
PotPlayer

PotPlayer

1.7.22071.0 [64-bit] by Daum Communications
(0 Коментарі) лютий 09, 2024
PotPlayer

Остання версія

Версія
1.7.22071.0 [64-bit]
Оновлення
лютий 09, 2024
Розробник
Daum Communications
Категорії
Програвачі
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
35 MB
Завантаження
2
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити PotPlayer для Windows (35 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії PotPlayer

PotPlayer 1.7.22071.0 [32-bit]

лютий 09, 2024 32.2 MB

Опис програми PotPlayer

Daum Potplayer - це мультимедійний програвач з високою якістю відтворення, підтримкою всіх форматів відео і аудіо, і зручним інтерфейсом. Він має вбудовані відеокодеки DXVA, можливість зміни обкладинок та налаштування гарячих клавіш.

Daum Potplayer є високоякісним мультимедійним програвачем, розробленим одним з авторів відомого плеєра KMPlayer. Цей програвач має практично ті ж функції та схожий інтерфейс, що робить його зручним для користувачів, які вже знайомі з KMPlayer. Відмінні риси Potplayer включають в себе високу якість відтворення, підтримку всіх сучасних форматів відео і аудіо, а також наявність вбудованих відеокодеків DXVA.

Potplayer володіє сучасним дизайном і легко налаштовується з можливістю призначення та зміни гарячих клавіш, запису звуку в файл, підключення DSP плагінів і візуалізацію під час програвання аудіо файлів, а також зміну обкладинок. Програвач має велику кількість налаштувань, які дозволяють значно покращити якість відео.

Основні функції Potplayer включають в себе високу якість відтворення, підтримку різних типів субтитрів і наявність вбудованих DXVA відео кодеків (H.264/AVC, VC-1, MPEG2). Крім того, програвач має можливість встановлення різноманітних скінів, логотипів та колірних тем, що робить його користування ще приємнішим для користувачів.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.