QR-код
CrystalDiskInfo

CrystalDiskInfo

9.2.2 by hiyohiyo
(0 Коментарі) лютий 03, 2024
CrystalDiskInfo

Остання версія

Версія
9.2.2
Оновлення
лютий 03, 2024
Розробник
hiyohiyo
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
5.53 MB
Завантаження
3
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити CrystalDiskInfo для Windows (5.53 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії CrystalDiskInfo

CrystalDiskInfo 9.2.2 [Portable]

лютий 03, 2024 7.05 MB

Опис програми CrystalDiskInfo

CrystalDiskInfo - інструмент для моніторингу та оцінки жорстких дисків ПК за технологією S.M.A.R.T. Надає деталі про HDD/SSD та параметри самодіагностики. Підтримує зовнішні HDD, є високооціненим у своїй категорії.

CrystalDiskInfo — інструмент для перевірки жорстких дисків ПК та SSD накопичувачів з підтримкою технології S.M.A.R.T. Дозволяє моніторити та оцінювати їхній стан. Програма підтримує зовнішні HDD і вважається однією з найкращих у своїй категорії.

CrystalDiskInfo надає детальну інформацію про HDD/SSD (версія прошивки, серійний номер, стандарт, інтерфейс, час роботи тощо) і виводить параметри самодіагностики S.M.A.R.T. (помилки читання, продуктивність, запуски/зупинки шпинделя, час пошуку доріжки, кількість циклів включення-виключення, помилки секторів тощо).

Основні функції CrystalDiskInfo: — Перегляд апаратних характеристик і поточних режимів. — Моніторинг температури та інших даних самодіагностики S.M.A.R.T. — Налаштування шуму/продуктивності. — Обнулення лічильників бракованих секторів. — Відображення температури HDD/SSD диску у треї. — Графік зміни температури. — Підтримка зовнішніх жорстких дисків.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.