QR-код
Comodo Antivirus

Comodo Antivirus

12.2.2.8012 by Comodo Security Solutions, Inc.
(0 Коментарі) січень 15, 2024
Comodo Antivirus Comodo Antivirus Comodo Antivirus

Остання версія

Версія
12.2.2.8012
Оновлення
січень 15, 2024
Розробник
Comodo Security Solutions, Inc.
Категорії
Безпека Антивіруси
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
5.44 MB
Завантаження
2
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
Українська, Русский, English
Завантажити Comodo Antivirus для Windows (5.44 MB) Відвідати сайт розробника

Опис програми Comodo Antivirus

Comodo AntiVirus — безкоштовний антивірус, який ефективно бореться з вірусами та іншими шкідливими програмами. Має ряд інструментів для сканування, моніторингу процесів та захисту пошти. Автоматичне оновлення баз та продукт входить до складу Comodo Internet Security. Підтримує евристичний аналіз, блокування невідомих файлів, та ізоляцію підозрілих об'єктів в карантин. Забезпечує надійний захист від вірусів і забруднень для персональних комп'ютерів та мереж.

Comodo AntiVirus — безкоштовний антивірус із комплексом засобів для боротьби з вірусами та іншою шкідливою програмною. Надійно захищає від вірусів, хробаків та троянів, надаючи інструменти для сканування, контролю процесів, моніторингу пам'яті та захисту пошти. Система автоматичного оновлення баз та продукт входить до складу Comodo Internet Security.

Comodo AntiVirus використовує евристичний аналіз, блокує невідомі файли, ізолює підозрілі об'єкти у карантин. Забезпечує ефективний захист, перевіряючи навколишнє середовище на віруси та шкідливі програми. Заходи безпеки включають блокування переповнення буфера та перевірку підписів довірених додатків. Інтегрована можливість швидкої перевірки системи на віруси. Comodo AntiVirus забезпечує ефективний та надійний захист для персональних комп'ютерів та мережі.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.