QR-код
Notepad++

Notepad++

8.6.1 [64-bit] by Notepad++
(0 Коментарі) січень 14, 2024
Notepad++

Остання версія

Версія
8.6.1 [64-bit]
Оновлення
січень 14, 2024
Розробник
Notepad++
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
4.61 MB
Завантаження
6
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Notepad++ для Windows (4.61 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Notepad++

Notepad++ 8.6.1 [32-bit]

січень 14, 2024 4,47 MB

Опис програми Notepad++

Notepad++ – безкоштовний текстовий редактор для різних мов програмування. Забезпечує підсвічування синтаксису, згортання блоків, авто-завершення, перегляд та редагування декількох документів.

Notepad++ - це безкоштовний текстовий редактор, який підтримує синтаксис великої кількості мов програмування і відрізняється мінімальним споживанням ресурсів процесора.

Серед високорозвинених можливостей Notepad++ є підсвічування тексту та можливість згортання блоків згідно синтаксису мови програмування. Користувач може визначити синтаксис мови програмування та налаштувати режим підсвічування. Програма надає виділення кольором директив та операторів мови програмування, ключових слів та можливість згортання частин тексту для зручної роботи.

Notepad++ дозволяє одночасно переглядати та редагувати декілька документів. Також є можливість перегляду та редагування одного документа в двох вікнах, і зміни в одному вікні автоматично відображаються в іншому.

Інші можливості включають авто-завершення слова, можливість створення власного списку API функцій, підтримку регулярних виразів пошуку/заміни, повну підтримку перетягування текстових фрагментів, динамічну зміну вікон перегляду та інші зручні функції. Програма також підтримує роботу з великою кількістю мов програмування, надає можливість друкування лістингів програм у кольорі, а також забезпечує можливість запису та виконання макросів.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.