QR-код
WinRAR

WinRAR

6.24 [64-bit] (Українська) by Eugene Roshal
(0 Коментарі) січень 14, 2024
WinRAR WinRAR

Остання версія

Версія
6.24 [64-bit] (Українська)
Оновлення
січень 14, 2024
Розробник
Eugene Roshal
Категорії
Архіватори
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
3.48MB
Завантаження
18
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
Українська, English, Русский
Завантажити WinRAR для Windows (3.48MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії WinRAR

WinRAR 6.24 [32-bit] (Українська)

січень 14, 2024 3.22 MB

WinRAR 6.24 [64-bit] (Русский)

січень 14, 2024 3.59 MB

WinRAR 6.24 [32-bit] (Русский)

січень 14, 2024 3.33 MB

WinRAR 6.24 [x64] (English)

січень 14, 2024 3.41 MB

WinRAR 6.24 [32-bit] (English)

січень 14, 2024 3.15 MB

Опис програми WinRAR

WinRAR – популярна програма для роботи з файловими архівами, що забезпечує гнучкий інтерфейс, можливість стиснення, розділення архівів та відновлення пошкоджених файлів. Вона є умовно-безкоштовною, але доступна після завершення пробного періоду.

WinRAR – важливий інструмент для роботи з файловими архівами, що користується великою популярністю. Навіть після завершення пробного періоду використання, програма лишається доступною для користувачів.

Інтерфейс WinRAR містить головне меню з ключовими розділами, такими як «Файл», «Команди», «Операції», «Обране», «Параметри» та «Довідка». До нього додається панель інструментів, яка розташована під меню, але вище списку файлів. Кнопки цієї панелі повторюють пункти меню «Команди», і їм призначені гарячі клавіші для швидкого доступу. Нижче панелі інструментів знаходиться файлове вікно зручною навігацією, включаючи файлове дерево, розташоване ліворуч, і рядок стану під списком файлів. Багато з цих елементів можна налаштовувати, що надає користувачеві можливість налаштовувати вигляд WinRAR на свій смак.

Основна функція програми - це стиснення великоформатних файлів, і результати залежать від їхнього вихідного розміру. Найкраще стискаються ті файли, які раніше не піддавалися схожому впливу, наприклад, файли типу EXE, текстові файли (TXT, DOC), бази даних (DBF) та прості зображення (BMP). Звуку некомпресованого формату (WAV) та складним стисненим зображенням (BMP) підлягає обмежене стиснення.

До корисних функцій також відносяться можливість відновлення пошкоджених архівів, розділення великих архівів на томи, створення саморозпаковуючихся архівів (SFX), архівування необмеженої кількості файлів, робота з зашифрованими та парольованими архівами та інші.

Переваги WinRAR включають в себе якість та швидкість стиснення, додаткові функції, багатомовність, потужну систему захисту, підтримку різноманітних форматів, таких як RAR, ZIP, LZH, ISO, ACE, ARJ, TAR, UUE, CAB, BZIP2, Z, 7-Zip, GZip і багато інших. Програма також може шифрувати архіви, відновлювати пошкоджені файли, додавати файли до готових архівів, стискати об'ємні мультимедійні файли та розділяти великі архіви для запису на носії. Гнучка система налаштувань інтерфейсу та підтримка скінів (графічних ефектів оформлення) також є значущими перевагами.

Однак WinRAR має певний недолік: після 40 днів пробного використання користувачі отримують нагадування про необхідність купівлі ліцензії, хоча програма і продовжує працювати без неї.

У підсумку, WinRAR - це популярний, зручний, функціональний та багатомовний архіватор, який підтримує всі популярні формати файлів і забезпечує користувача швидкою та якісною роботою з великими обсягами різнопланової інформації.

Щодо встановлення WinRAR для Windows, користувачам пропонується завантажити відповідну версію програми для своєї операційної системи (32-біт або 64-біт) з офіційного веб-сайту. Після завершення завантаження слід відкрити файл і дозволити програмі внести зміни на комп'ютері. Після цього слід вибрати теку для збереження програмного забезпечення і ознайомитися з умовами ліцензійного договору. Після виконання цих кроків користувачам слід натискати "Install". Потім з'явиться вікно параметрів, які можна налаштувати згідно власних вподобань. Після цього слід натискати "Ok", а потім "Done".

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.