QR-код
Zipware

Zipware

1.6.0.0 by Bazwise
(0 Коментарі) лютий 16, 2024
Zipware

Остання версія

Версія
1.6.0.0
Оновлення
лютий 16, 2024
Розробник
Bazwise
Категорії
Архіватори
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
3.22 MB
Завантаження
0
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English
Завантажити Zipware для Windows (3.22 MB) Відвідати сайт розробника

Опис програми Zipware

Zipware - безкоштовний та простий у використанні архіватор, який підтримує основні формати, включаючи RAR5. Зручно працює з малими та об'ємними архівами. Інструменти дозволяють створювати, розбивати на частини, захищати паролем архіви, а також перевіряти на віруси. Інтерфейс простий, можливість інтеграції з Windows.

Zipware - це безкоштовний та простий у використанні архіватор з підтримкою основних форматів, в тому числі новітнього RAR5. Програма чудово працює як з невеликими монолітними, так і з об'ємними архівами, що мають понад мільйон файлів в своєму складі.

За допомогою інструментів Zipware користувач зможе створювати прості і саморозпаковувальні архіви з загальнодоступним і зашифрованим вмістом, розбивати їх на пов'язані один з одним томи різного розміру, а також конвертувати їх в загальновизнані формати – ZIP і 7Z.

Майстер створення архівів пропонує користувачеві п'ять різних ступенів стиснення інформації, від яких буде залежати підсумковий обсяг отриманого файлу. Конфіденційність даних, що входять до складу архіву, забезпечується засобами парольного захисту із застосуванням алгоритмів шифрування AES-256 і ZipCrypto.

Ще однією корисною особливістю архіватора є його інтеграція з безкоштовною службою виявлення вірусів VirusTotal.com, завдяки чому користувач може попередити зараження комп'ютера всіляким шкідливим ПЗ внаслідок розпакування архівів, отриманих від неперевірених джерел.

В інтерфейсі Zipware досить просто розібратися. Панель елементів керування виконана із застосуванням великих іконок-значків швидкого доступу. Основний функціонал архиватора також винесено і в контекстне меню Windows, яке користувач може відкрити по кліку правої кнопки миші на будь-якому документі.

Переваги Zipware Поширення продукту на безкоштовній основі. Підтримка алгоритму шифрування AES-256. Можливість парольного захисту файлів архіву. Можливість поділу архіву на частини з заданим користувачем розміром тому. Наявність п'яти ступенів стиснення інформації при створенні архіву. Можливість конвертації архівів в формати ZIP, 7Z і EXE. Підтримка функції drag and drop. Зручний і зрозумілий інтерфейс. Наявність декількох доступних тем оформлення. Можливість самостійного налаштування колірної схеми програми. Наявність вбудованого менеджера паролів. Можливість інтеграції з контекстним меню Windows. Можливість розрахунку контрольної суми MD5, SHA-1, SHA-256 і SHA-512 при роботі з архівами.

Недоліки Zipware Відсутність російськомовної локалізації програми.

Висновок Приємний і непогано продуманий інтерфейс Zipware розташовує до використання програми і дозволяє користувачеві швидко орієнтуватися в процесах, що відбуваються у ній. А завдяки можливості зміни колірної схеми архіватор може бути інтегрований в операційну систему практично з будь-яким варіантом оформлення.

Встановлення Zipware Після запуску інсталятора на екрані запрошення майстра встановлення натисніть Next. Далі прочитайте і прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт (праворуч) маркером-крапкою, після чого знову натисніть Next. За необхідності додайте елементи керування Zipware в контекстне меню Windows, а також зробіть архіватор програмою за замовчуванням для відкриття файлів типу ZIP, зазначивши ці пункти галочками. Клацніть Next. Щоб змінити шлях розташування програми на жорсткому диску вашого ПК, натисніть Browse або пропустіть цей пункт, клацнувши Next повторно. Щоб запустити процес установки, натисніть Next ще раз. Після закінчення процесу натисніть Close.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.