QR-код
Tor Browser

Tor Browser

13.0.8 [64-bit] by The Tor Project, Inc.
(0 Коментарі) січень 21, 2024

Остання версія

Версія
13.0.8 [64-bit]
Оновлення
січень 21, 2024
Розробник
The Tor Project, Inc.
Категорії
Безпека Браузери
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
96.9 MB
Завантаження
4
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Русский, Українська
Завантажити Tor Browser для Windows (96.9 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії Tor Browser

Tor Browser 13.0.8 [32-bit]

січень 21, 2024 97.1 MB

Опис програми Tor Browser

Tor Browser Bundle - безкоштовний інструмент для анонімного перегляду мережі. Забезпечує конфіденційність через маршрутизацію трафіку через глобальну мережу серверів. Містить Tor і Firefox, блокує потенційно небезпечні функції. Мінуси - повільне завантаження та обмеження на деяких сайтах. Запускайте, розпакувавши архів і двічі клікнувши Start Tor Browser.exe. Шифрування Tor забезпечує анонімність, але не гарантує безпеки даних. Уникайте використання одночасно зі стандартним браузером.

Tor Browser Bundle - це безкоштовний пакет для анонімного перегляду Інтернету. Користувачеві надається приватність за допомогою направлення і шифрування трафіку через розподілену мережу серверів, обслуговуваних добровольцями з усього світу. У складі пакету міститься програмне забезпечення Tor і налаштований відповідним чином браузер Firefox.

Tor Browser Bundle запобігає спостереженню за інтернет-з'єднанням, навігацією, конфігурацією обладнання користувача, а також приховує від всіх відвідуваних хостів інформацію про фізичне його розташування.

Основні властивості Tor Browser Bundle:

  • Інтегрована можливість використання анонімної мережі Tor.
  • Захист від мережевого стеження, що загрожує особистій свободі і приватному життю, конфіденційній, професійній діяльності і відносинам.
  • Легкість використання для необізнаного і/або малодосвідченого користувача.
  • Блокування функцій, що несуть потенційну загрозу безпеці (куки, флеш-анімація, історія, кеш браузера...).
  • Пакет не вимагає інсталяції і може запускатися з будь-якого носія даних (включаючи портативні).

Мінуси Tor Browser Bundle включають низьку швидкість завантаження сторінок, обмеження у використанні всіх функцій деяких сайтів, неможливість перегляду флеш-контенту та інші обмеження пов’язані із забезпеченням анонімності.

Увага: Для використання пакета Tor Browser Bundle завантажте і розпакуйте архів, а для запуску - двічі клікніть по файлу Start Tor Browser.exe.

Шифрування в мережі Tor є лише засобом досягнення анонімності, та не убезпечує вас від витоку цінних даних. Якщо ви передаєте цінну інформацію, приділяйте питанням безпеки стільки ж уваги, як і при роботі зі звичайними браузерами.

Для зменшення ризику, закрийте відкриті вікна стандартного браузера Firefox перед запуском Tor Browser Bundle та не запускайте його під час використання пакету.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.