QR-код
Skype

Skype

8.118.0.205 by Skype Technologies
(0 Коментарі) квітень 27, 2024

Остання версія

Версія
8.118.0.205
Оновлення
квітень 27, 2024
Розробник
Skype Technologies
Категорії
Інтернет Месенджери
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
86.5 MB
Завантаження
0
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити Skype для Windows (86.5 MB) Відвідати сайт розробника

Опис програми Skype

Skype — зручний інструмент для спілкування та обміну інформацією. Він забезпечує безкоштовні голосові та відеодзвінки, текстові повідомлення, обмін файлами та інші корисні можливості. Незважаючи на періодичні збої та платні послуги, Skype залишається популярним серед мільйонів користувачів.

Skype — програма, яка зміцнює родинні, дружні та ділові зв'язки між людьми, що перебувають в різних куточках планети. Її безкоштовні та платні можливості пропонують мільйонам користувачів зручність спілкування, обміну інформацією та даними.

Голосові дзвінки до користувачів Skype здійснюються безкоштовно. Кілька осіб можуть бути учасниками розмови одночасно. Щоб побачити свого співрозмовника, скористайтеся безкоштовним відеозв'язком. Для цього достатньо мати веб-камеру або сумісний смартфон.

Текстові повідомлення дозволяють спілкуватися за обставин, що виключають інший зв'язок. Є безліч шанувальників онлайн-листування, тому розробники програми попіклувалися, щоб разом з текстом користувачі могли якомога повніше виражати свої емоції та настрій. Для цього в програмі передбачено короткі відеоролики моджі (модзі) та емограми. GroupMe дозволяє ділитися фотографіями та повідомляти іншим інформацію про ваше місцеперебування.

Серед інших корисних операцій — дзвінки та повідомлення на телефонні номери міжнародних мобільних операторів, масові конференції, переадресація викликів на будь-який телефон, ідентифікація номера, дзвінки за кордон за низькими тарифами з Skype to Go без інтернет-підключення, обмін файлами будь-якого розміру, спільний перегляд екрану одного зі співрозмовників, швидкий обмін контактами. Skype Connect спільно з офісною АТС, що підтримує SIP-протокол, подбає про зменшення колективних офісних витрат. Зручне листування підтримує Skype для Outlook.com.

Кнопки "зв'язатися зі мною" та "поділитися" — хороший спосіб розмістити контакти на вашому сайті й ділитися його вмістом з контактами. Перекладач Skype зблизить різномовних користувачів. Доречним стане й розширення Skype для Google Chrome чи Mozilla Firefox, а веб-засіб Skype Manager забезпечить централізоване керування обліковими засобами вдома та на роботі.

Переваги Skype:

  • зручний у використанні;
  • синхронізація контактів та змісту діалогів між пристроями;
  • розширені можливості налаштування профілю;
  • демонстрація власного екрана співрозмовникам;
  • сотні мільйонів користувачів;
  • перегляд змісту діалогових вікон без доступу до Інтернету.

Недоліки Skype:

  • періодичні збої в роботі;
  • окремі послуги є платними (SMS-повідомлення, дзвінки на міжнародні телефонні номери, Caller ID, Skype To Go, Skype Wi-Fi та інші).

Особливості встановлення: Оберіть посилання на потрібну версію Skype і завантажте невеликий програмний файл. Запустивши файл інсталяції, ви розпочнете завантаження додатка у фоновому режимі. Якщо в цей час відбудеться збій доступу до Інтернету, програма автоматично продовжить завантаження після відновлення мережевого підключення. Після завантаження — зареєструйтеся й користуйтеся.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.