QR-код
CCleaner

CCleaner

6.20 by Piriform
(0 Коментарі) лютий 01, 2024
CCleaner CCleaner CCleaner

Остання версія

Версія
6.20
Оновлення
лютий 01, 2024
Розробник
Piriform
Категорії
Система Портативні
Операційні системи
Windows
Розмір файлу
75 MB
Завантаження
2
Ліцензія
Безкоштовно
Мова інтерфейсу
English, Українська, Русский
Завантажити CCleaner для Windows (75 MB) Відвідати сайт розробника

Інші версії CCleaner

CCleaner 6.20 [Portable]

лютий 01, 2024 68.8 MB

Опис програми CCleaner

CCleaner - корисна програма від Piriform для очищення, захисту конфіденційності та оптимізації ПК. Простий у використанні, з широкою підтримкою браузерів, вона пропонує ефективне видалення тимчасових файлів і слідів інтернет-активності. Завдяки резервним копіям та розширеним можливостям, вона підходить як для новачків, так і для експертів. Недолік - ризик видалення важливих даних. Установка проста, існують різні версії для вибору залежно від потреб.

CCleaner - популярна сервісна програма від Piriform з потужним функціоналом, спрямованим на очищення, захист особистих даних та прискорення роботи вашого персонального комп'ютера. Завдяки широкому спектру інструментів і налаштувань ця утиліта чудово аналізує роботу операційної системи Windows і сторонніх додатків.

Можна виділити три основні напрямки роботи CCleaner: сканування системи, виправлення помилок і очищення, а також захист конфіденційності користувача. Під час сканування та аналізу програма перевіряє систему і додатки, виявляє програмні помилки та їх причини. Під час очищення програма видаляє невикористовувані та тимчасові файли, забезпечуючи швидшу роботу Windows та звільнення місця на жорстких дисках. Також в результаті цього усуваються сліди онлайн-активності користувача, такі як історія його перегляду в Інтернеті.

Програма формує список файлів, які потребують видалення, та пропонує його користувачеві. До списку можуть входити файли з помилками, куки, тимчасові об'єкти чи додатки, які не використовують ні користувач, ні система. Їх наявність вже навантажує систему пристрою і впливає на швидкість виконання операцій, оскільки багато таких програм не припиняють свою активність навіть тоді, коли здається, що вони вимкнені. CCleaner швидко ідентифікує те, що ускладнює роботу комп'ютера і пропонує способи вирішення цих проблем.

CCleaner був створений для безпечного використання. Він має багато рівнів перевірки безпеки, щоб бути впевненим, що не буде видалено нічого потрібного і корисного. Для дуже підозрілих і обережних користувачів передбачена система резервних копій.

Популярність програми базується також на підтримці багатьох популярних і поширених браузерів: Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, K-Meleon, Rockmelt, Flock, Google Chrome Canary, Chromium, SeaMonkey, Chrome Plus, SRWare Iron, Pale Moon, Phoenix, Netscape Navigator, Avant.

Крім того, CCleaner аналізує роботу сторонніх додатків, таких як Windows Media Player, eMule, Microsoft Office, панель інструментів Google, Nero, Adobe Acrobat, WinZip, WinRAR, WinAce і т. д.

Якщо звичайному користувачеві буде достатньо основних можливостей програми, то для професіоналів і більш висококваліфікованих користувачів розробники підготували розширені функції.

Переваги CCleaner:

 • простота використання;
 • якісна оптимізація роботи ПК;
 • швидкий запуск та робота Windows;
 • припинення роботи непотрібних програм, які працюють у фоновому режимі;
 • забезпечення стабільності роботи комп'ютера;
 • видалення історії пошуку браузера та куки-файлів;
 • конфіденційність та безпека інтернет-активності;
 • підтримка Google Chrome, Firefox, Opera, Safari та інших браузерів;
 • очищення сторонніх додатків;
 • багатомовний інтерфейс;
 • розширені можливості для фахівців;
 • популярність серед користувачів.

Недоліки CCleaner:

 • можливість випадкового видалення потрібних даних.

Встановлення CCleaner для Windows: Інсталяція програми займе у вас кілька секунд. Знайдіть посилання на потрібний файл встановлення і натискайте на нього, щоб розпочати завантаження. Відкрийте файл і натискайте "Встановити" в вікні встановлення.

CCleaner сумісний з усіма актуальними версіями Windows. Для встановлення нових версій не потрібно видаляти попередні. Видалення старої версії призведе до втрати налаштувань.

Увага: На сторінці завантаження розміщені посилання на дві версії програми: CCleaner - звичайний інсталятор, CCleaner Portable - портативна версія програми.

Рейтинг застосунку

Додати коментар і відгук

Відгуки користувачів

На основі 0 відгуків
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Додати коментар і відгук
Ми ніколи нікому не передамо вашу електронну адресу.